1.5SMCJ28CA
MFR.Part #
1.5SMCJ28CA
JLCPCB Part #
C3702087
Description
1.5kW 1uA 28V 31.1V 33A 45.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS