1.5SMCJ28
MFR.Part #
1.5SMCJ28
JLCPCB Part #
C3708298
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28V 30A 31.1V 50V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS