1.5SMCJ26
MFR.Part #
1.5SMCJ26
JLCPCB Part #
C3708856
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 1uA 26V 28.9V 32.2A 46.6V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS