1.5SMCJ18
MFR.Part #
1.5SMCJ18
JLCPCB Part #
C3712873
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 18V 1uA 20V 32.2V 46.6A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS