1.5SMCJ130C
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ130C
JLCPCB Part #
C3714469
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 130V 144V 1uA 231V 6.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS