1.5SMCJ11C
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ11C
JLCPCB Part #
C3710234
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 11V 12.2V 1uA 20.1V 74.6A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS