1.5KE440C
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5KE440C
JLCPCB Part #
C3706930
Description
1.5kW 2.4A 356V 396V 631V TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS