1.5KE220C
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5KE220C
JLCPCB Part #
C6377672
Package
Plugin,D5.4xL7.5mm
Description
-50℃~+175℃ 1 1.5kW@10/1000us 185V 231V 328V Bidirectional TVS 插件,D5.4xL7.5mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS