URB2412YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
DEXU Electronics
MFR.Part #
URB2412YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C969039
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 12V 300kHz 5mA 820uF 830mA 87% 9V~36V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS