URB2412LD-20WR3
Extended
Manufacturer
DEXU Electronics
MFR.Part #
URB2412LD-20WR3
JLCPCB Part #
C2682374
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1.666A 1000uF 11.5mm 12V 20W 24V 25.4mm 300kHz 50.8mm 75mVp-p 89% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS