B1205S-1W
Extended
Manufacturer
DEXU Electronics
MFR.Part #
B1205S-1W
JLCPCB Part #
C5150988
Package
SIP,11.6x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1000uF 100mVp-p 12V 1W 200mA 300kHz 5V 83% SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS