DM12N65E
Extended
Manufacturer
DESAY
MFR.Part #
DM12N65E
JLCPCB Part #
C698180
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10pF 12A 2V 2nF 48.6nC@10V 51W 580mΩ@10V 650V TO-220F-3 MOSFETs ROHS