DM10N65E
Extended
Manufacturer
DESAY
MFR.Part #
DM10N65E
JLCPCB Part #
C698179
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5nF 10A 12pF 2V 60nC@10V 650V 750mΩ@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS