570CBG-033R1140G
Extended
Manufacturer
DEREN
MFR.Part #
570CBG-033R1140G
JLCPCB Part #
C7472108
Package
Push-Pull,P=1.1mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+125℃ 15.7mm 18.5mm 2 2.2mm 20 2x20P 3.3mm 3A 40P 50V Black Brass Right Angle UL94V-0 弯插,P=1.1mm(交错脚) Wire To Board Connector ROHS