DG636-7.62-03P-14-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
DG636-7.62-03P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C691864
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~26 1x3P 3 32A 3P 630V 7.62mm Green Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS