DG635-6.35-02P-14-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
DG635-6.35-02P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C5128808
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 20A 2P 320V 6.35mm Green 插件,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS