DG250-2.5-02P-11-00AH
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
DG250-2.5-02P-11-00AH
JLCPCB Part #
C20625352
Package
DIP
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 1 1x2P 2 2.5mm 20~24 250V 2P 7A DIP Spring Clamp System Terminal Block ROHS