DG135T-10.16-04P-14-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
DG135T-10.16-04P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C5298143
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
-30℃~+120℃ 1 10.16mm 1x4P 4 4P 57A 750V Green Plugin,P=10.16mm Screw Terminal Blocks ROHS