DG135T-10.16-02P-14-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
DG135T-10.16-02P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C708738
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
-30℃~+120℃ 1 10 10.16mm 1x2P 2 2P 57A 6~20 750V Green Through Hole 插件,P=10.16mm Screw Terminal Blocks ROHS