DG127R-5.08-02P-14-00A(H)
MFR.Part #
DG127R-5.08-02P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C699498
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.75~1.5 1 12A 14~26 1x2P 2 2P 300V 5.08mm Green Right Angle 弯插,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS