DG127A-5.08-04P-14-1000A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
DG127A-5.08-04P-14-1000A(H)
JLCPCB Part #
C730362
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 12A 14~26 2 2 2x2P 300V 4P 5.08mm Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS