2EDGV-5.08-06P-14-100A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
2EDGV-5.08-06P-14-100A(H)
JLCPCB Part #
C581327
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS