2EDGVM-5.08-04P-14-100A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
2EDGVM-5.08-04P-14-100A(H)
JLCPCB Part #
C699488
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS