2EDGKBM-5.08-03P-14-1000A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
2EDGKBM-5.08-03P-14-1000A(H)
JLCPCB Part #
C5632698
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 18A 1x3P 1~2.5 3 320V 3P 5.08mm Green Male Plug Screw Screw Terminal (M3) Through Hole P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS