2EDGB-5.08-06P-14-00A(H)
MFR.Part #
2EDGB-5.08-06P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C2760667
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS