2EDGB-5.08-03P-14-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
2EDGB-5.08-03P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C2760664
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS