15EDGVM-3.5-05P-14-00A(H)
MFR.Part #
15EDGVM-3.5-05P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C2761152
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.5mm 300V 5 5P 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS