15EDGRM-3.81-05P-14-00A(H)
MFR.Part #
15EDGRM-3.81-05P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C507018
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS