15EDGRHB-THR-3.5-06P
MFR.Part #
15EDGRHB-THR-3.5-06P
JLCPCB Part #
C5807869
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+130℃ 2 2x3P 3 3.5mm 300V 6P 8A Board Side/Socket - Closed Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS