15EDGRC-3.81-06P-14-00A(H)
MFR.Part #
15EDGRC-3.81-06P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C507009
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS