15EDGKA-3.81-02P-14-1000A(H)
MFR.Part #
15EDGKA-3.81-02P-14-1000A(H)
JLCPCB Part #
C506991
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Green Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS