TD-1183SN-1.7H-250
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
TD-1183SN-1.7H-250
JLCPCB Part #
C2905195
Package
SMD,3x2.5mm
Description
1.7mm 2.5N 2.5mm 3mm Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,3x2.5mm Tactile Switches ROHS