TD-1183SA-1.5H-160
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
TD-1183SA-1.5H-160
JLCPCB Part #
C2905188
Package
SMD,3x2.5mm
Description
1.5mm 1.6N 2.5mm 3mm Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,3x2.5mm Tactile Switches ROHS