TD-1127SN-2.5H-250
MFR.Part #
TD-1127SN-2.5H-250
JLCPCB Part #
C2905070
Package
SMD-4P,4.5x4.3mm
Description
2.5N 2.5mm 4.3mm 4.5mm Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,4.5x4.3mm Tactile Switches ROHS