TD-1126SP-2.5H-250
MFR.Part #
TD-1126SP-2.5H-250
JLCPCB Part #
C2905181
Package
SMD,6.1x3.6mm
Description
2.5N 2.5mm 3.6mm 6.1mm Gull Wing Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,6.1x3.6mm Tactile Switches ROHS