TD-1126SP-2.5H-160
MFR.Part #
TD-1126SP-2.5H-160
JLCPCB Part #
C2905166
Package
SMD,6.1x3.6mm
Description
1.6N 2.5mm 3.6mm 6.1mm Gull Wing Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,6.1x3.6mm Tactile Switches ROHS