TD-1125SR-2.5H-160
MFR.Part #
TD-1125SR-2.5H-160
JLCPCB Part #
C2905128
Package
SMD-4P,6.5x6.2mm
Description
1.6N 2.5mm 6.2mm 6.5mm No Red Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.5x6.2mm Tactile Switches ROHS