TD-1125SE-3.1H-250
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
TD-1125SE-3.1H-250
JLCPCB Part #
C2905127
Package
SMD,6.4x6mm
Description
2.5N 3.1mm 6.4mm 6mm Gull Wing Red Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6.4x6mm Tactile Switches ROHS