TD-1106SN-4.3H-160
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
TD-1106SN-4.3H-160
JLCPCB Part #
C2905167
Package
SMD,6x3.3mm
Description
1.6N 3.3mm 4.3mm 6mm Gull Wing Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,6x3.3mm Tactile Switches ROHS