L396VH-04PW
MFR.Part #
L396VH-04PW
JLCPCB Part #
C5140511
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 19.8mm 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 7A 9.7mm Auxiliary Solder Pin Beige LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 VH SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS