L254XHB-11PS
MFR.Part #
L254XHB-11PS
JLCPCB Part #
C5140538
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1 11 11P 1x11P 2.54mm 250V 2A 30.8mm 5.95mm 8mm Beige Surface Mount,Vertical SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS