L254XHB-02PS
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
L254XHB-02PS
JLCPCB Part #
C5140529
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1 10mm 1x2P 2 2.54mm 250V 2A 2P 5.95mm 8mm Beige Surface Mount,Vertical SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS