L125WVS-04PW
MFR.Part #
L125WVS-04PW
JLCPCB Part #
C2998792
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+110℃ 1 1.25mm 1A 1x4P 4 4.1mm 4.35mm 4P 50V 8.25mm Beige Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS