L125WVS-02PS
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
L125WVS-02PS
JLCPCB Part #
C2998795
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+110℃ 1 1.25mm 1A 1x2P 2 2P 4.1mm 4.95mm 5.75mm 50V Beige Surface Mount,Vertical SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS