DZ254W-22-16-69
MFR.Part #
DZ254W-22-16-69
JLCPCB Part #
C2935940
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
16P 2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 2x8P 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS