DZ254W-11-40-65
MFR.Part #
DZ254W-11-40-65
JLCPCB Part #
C5370335
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
1 1x40P 2.54mm 2.54mm 3A 40P 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS