DZ254W-11-03-65
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
DZ254W-11-03-65
JLCPCB Part #
C2935928
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
1 1x3P 2.54mm 2.54mm 3A 3P 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS