DZ254S-22-20-75
MFR.Part #
DZ254S-22-20-75
JLCPCB Part #
C5160784
Package
SMD,P=2.54mm(Staggered pins)
Description
2 2.54mm 2.54mm 20P 2x10P 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm(交错脚) Pin Headers ROHS