DZ254S-22-10-75
MFR.Part #
DZ254S-22-10-75
JLCPCB Part #
C5160779
Package
SMD,P=2.54mm(Staggered pins)
Description
10P 2 2.54mm 2.54mm 2x5P 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm(Staggered pins) Pin Headers ROHS