DZ254S-11-18-50
MFR.Part #
DZ254S-11-18-50
JLCPCB Part #
C17702649
Package
SMD,P=2.54mm(Staggered pins)
Description
1 18P 1x18P 2.54mm 2.54mm 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm(Staggered pins) Pin Headers ROHS